Tréninky

Rozvrh tréninků všech družstev 2019-20 aktualizace 16.9.  ke stažení

aktualizace 16.9.2019

Pravidelné tréninky podle rozvrhu začínají v pondělí 16.9. 2019

 

Přípravka M1 (Modřany)

Úterý 16.00 - 17.00 (ZŠ Mráčkova)
Čtvrtek 16.00 - 17.00 (ZŠ Mráčkova)

 

Přípravka M2 (Modřany)

Úterý 17.00 - 18.00 (ZŠ Mráčkova)
Čtvrtek 17.00 - 18.00 (ZŠ Mráčkova)

 

Přípravka M3 (Modřany a Krč)

Pondělí 16.00 - 17.30 (ZŠ Mráčkova)
Středa 17.30 - 19.00 (ZŠ U Krčského lesa)
Pátek 16.00 - 17.30 (ZŠ Mráčkova)

 

Přípravka DB1

Pondělí 15.15 - 16.15 (ZŠ Dolní Břežany)
Úterý 16.00 - 17.00 (ZŠ Dolní Břežany)

 

Přípravka DB2 

Pondělí 16.15 - 17.15 (ZŠ Dolní Břežany)
Čtvrtek 15.30 - 16.30 (ZŠ Dolní Břežany)

 

Přípravka DB3

Pondělí 17.15 - 18.30 (ZŠ Dolní Břežany)
Úterý 15.30 - 17.00 (ZŠ Dolní Břežany)
Pátek 16.00 - 17.00 (ZŠ Dolní Břežany)

 

Mladší žákyně A

Pondělí:       18.00 - 19.30 (ZŠ U Krčského lesa)
 Čtvrtek: 17.15 - 18.30 (ZŠ U Krčského lesa)
 Pátek 17.30 - 19.00 (ZŠ Mráčkova)

 

Mladší žákyně B

Pondělí:       16.30 - 18.00 (ZŠ U Krčského lesa)
 Čtvrtek: 16.00 - 17.15 (ZŠ U Krčského lesa)
 Pátek 16.00 - 17.30 (ZŠ Mráčkova)

 

Mladší žáci 

Úterý 17.00 - 19.00 (ZŠ U Krčského lesa)
Čtvrtek 17.00 - 18.30 (ZŠ U Krčského lesa)
Pátek 16.00 - 17.30 (ZŠ U Krčského lesa) 

 

Starší žáci

Pondělí: 16.00 - 18.00 (ZŠ Mráčkova)
Středa 16.00 - 17.30 (ZŠ Mráčkova)
Pátek: 17.30 - 19.00 (ZŠ Mráčkova)

 

Kadeti

Pondělí: 18.00 - 20.00 (ZŠ Angel)      od 30.9. 2019
Úterý: 18.00 - 20.00 (ZŠ Mráčkova)    od 24.9.2019              
Pátek: 19.00 - 20.30 (PORG)        od 20.9.2019

 

Junioři

Pondělí: 19.00 - 20.30 (ZŠ Angel)    od 30.9. 2019
Středa: 17.30 - 19.00 (ZŠ Mráčkova)   od 25.9. 2019                    
Pátek: 18.00 - 19.30 (PORG)    od 20.9. 2019              

 

Starší žákyně A

Pondělí       17.30 - 18.45 (Mráčkova)
Středa 17.30 - 19.00 (ZŠ Dolní Břežany)
Čtvrtek 16.30 - 18.00 (ZŠ Dolní Břežany)
Pátek 17.00 - 18.30 (ZŠ Dolní Břežany)

 

Starší žákyně B

Pondělí       17.30 - 19.00 (ZŠ Dolní Břežany)            
Čtvrtek 18.30 - 20.00 (ZŠ Dolní Břežany)            
Pátek 17.00 - 19.00 (ZŠ Jižní - Spořilov)

 

Kadetky A

Pondělí 18.45 - 20.00 (ZŠ Mráčkova)  
Úterý 17.00 - 19.00 (ZŠ Dolní Břežany)  
Čtvrtek 18.00 - 19.30 (ZŠ Dolní Břežany)  
Pátek 18.30 - 20.00 (ZŠ Dolní Břežany)  

 

Kadetky B

Pondělí 19.00 - 20.30 (ZŠ Dolní Břežany)  
Čtvrtek 19.30 - 21.00 (ZŠ Dolní Břežany)  
Pátek 18.00 - 19.30 (ZŠ Dolní Břežany)  

 

Ženy A + B

Úterý  19.00 - 20.30 (ZŠ Mráčkova)