Tréninky

Rozvrh tréninků 2017-18 pro všechna družstva- aktualizovaný 24.1.2018

Přípravka M1 (Modřany)

Úterý 15.30 - 16.30 (Mráčkova)
Čtvrtek 16.00 - 17.00 (Mráčkova)

 

Přípravka M2 (Modřany)

Úterý 16.30 - 17.30 (Mráčkova)
Čtvrtek 17.00 - 18.00 (Mráčkova)

 

Přípravka M3 (Modřany a Krč)

Pondělí 16.00 - 17.30 (Mráčkova)
Středa 17.30 - 19.00 (ZŠ U Krčského lesa)
Pátek 16.00 - 17.30 (Mráčkova)

 

Přípravka DB1

Pondělí 15.15 - 16.15 (ZŠ Dolní Břežany)
čtvrtek 15.15 - 16.30 (ZŠ Dolní Břežany)

 

Přípravka DB2 

Úterý 15.30 - 17.00 (ZŠ Dolní Břežany)
Čtvrtek 15.15 - 16.30 (ZŠ Dolní Břežany)

 

Přípravka DB3

Pondělí 16.15 - 17.30 (ZŠ Dolní Břežany)
Čtvrtek 16.30 - 18.00 (ZŠ Dolní Břežany)
Pátek 16.00 - 17.30 (ZŠ Dolní Břežany)

 

Mladší žákyně A

Pondělí:       18.00 - 19.30 (ZŠ U Krčského lesa)
 Úterý: 18.45 - 20.00 (Mráčkova)
 Čtvrtek: 17.30 - 19.00 (ZŠ Dolní Břežany)
 Pátek 17.30 - 19.00 (Mráčkova)

 

Mladší žákyně B

Pondělí:       16.30 - 18.00 (ZŠ U Krčského lesa)
 Úterý: 17.30 - 18.45 (Mráčkova)
 Čtvrtek: 17.30 - 19.00 (ZŠ Dolní Břežany)
 Pátek 17.30 - 19.00 (Mráčkova)

 

Mladší žáci 

Úterý 17.00 - 18.30 (ZŠ U Krčského lesa)
Čtvrtek 17.00 - 18.30 (ZŠ U Krčského lesa)
Pátek 15.30 - 17.30 (ZŠ U Krčského lesa) 

 

Starší žáci

Pondělí: 18.00 - 20.00 (PORG) 
Středa: 16.00 - 18.00 (Mráčkova)
Čtvrtek: 16.00 - 18.00 (Zelený Pruh) STRŽCI A
Čtvrtek 16.00 - 17.30 (Mráčkova) STRŽCI B
Pátek: 16.00 - 17.30 (Mráčkova)

 

Kadeti

Pondělí: 17.00 - 18.30 (SOU Zelený pruh)
Úterý: 17.00 - 18.00 (SOU Zelený pruh - posilovna)
Středa: 16.30 - 18.30 (SOU Zelený pruh)
Středa: 19.00 - 19.30 (SOU Zelený pruh - bazén)
Čtvrtek: 16.00 - 18.00 (SOU Zelený pruh)
Pátek: 18.00 - 20.00 (ZŠ Horáčkova)

 

Starší žákyně A

Pondělí       18.00 - 20.00 (PORG)
Úterý 17.00 - 19.00 (ZŠ Dolní Břežany)
Čtvrtek 17.00 - 18.30 (ZŠ U Krčského lesa)
Pátek 17.15 - 18.45 (ZŠ Dolní Břežany)

 

Starší žákyně B

Pondělí       18.00 - 20.00 (PORG)
Úterý 17.00 - 19.00 (ZŠ Dolní Břežany) - dobrovolný
Čtvrtek 16.00 - 17.30 (ZŠ U Krčského lesa)
Pátek 17.15 - 18.45 (ZŠ Dolní Břežany)

 

Kadetky

Pondělí 17.30 - 19.00 (Mráčkovka)  
Úterý 19.30 - 21.00 (PORG)  
Středa    
Čtvrtek 19.00 - 20.30 (PORG)  
Pátek 18.30 - 20.00 (ZŠ Dolní Břežany)  

 

Juniorky

Pondělí 17.30 - 19.00 (Mráčkovka)
Úterý 18.00 - 19.30 (PORG)
Čtvrtek 18.00 - 19.30 (PORG)
Pátek 17.30 - 19.00 (Mráčkova)