10. 12. 2018

Vánoční "lví" turnaj v barevném minivolejbale - zelené zlato pro Orion!

Vánoční "lví" turnaj v barevném minivolejbale - zelené zlato pro Orion!

O víkendu 8.-9.12.2018 proběhl již tradiční turnaj v barevném minivolejbale v ZŠ Brdičkova, tentokrát pod novým názvem pořadatele - Lvi Praha.

V sobotní části se utkali nejmenší volejbalisté v kategorii žlutá a oranžová. Ve žluté kategorii Orion reprezentovala tři družstva, nejlepším umístěním byla bramborová medaile, v oranžové pak překvapivě až  9. místo. Tentokrát se našim favoritkám nepodařil vstup do turnaje,který je posunul až do třetí finálové skupiny o 9.-12.místo.

V nedělní části v červeném minivolejbalu nastoupila naše tři družstva. Pro děvčata to byla teprve druhá zkušenost s tzv. plynulým volejbalem (tedy bez chytání) a mají velkou pochvalu za snahu a zápal do boje. Umístění na 4., 6. a 10. místě je velkým úspěchem!

A konečně zelená kategorie, kde Orion potvrdil roli favoritů a vybojoval zlato (mix družstvo děvčat a chlapců - Leuša, Terka, Honza, Maty) a bronz (mladší děvčata - Nela, Terka, Róza)! Další družstvo obsadilo 5.místo a nejmladší kluci byli desátí.

Musíme děti moc pochválit nejen za skvělé výkony a zápal do hry, ale hlavně za soudržnost, fandění  a podporu mezi všemi orionskými týmy!

 

Pár fotek naleznete na rajčeti:

Vánoční lví turnaj - barevný mini

 

Zlatí

Zlatí medailisté